Pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej

• Opublikowano: środa, 02 październik 2019 13:54

Dnia 27 września, w Restauracji w Jutrosinie odbyło się uroczyste Pasowanie uczniów klasy pierwszej na Ucznia Szkoły Podstawowej w Jutrosinie. W obecności Rodziców i Dyrekcji szkoły uczniowie klas pierwszych dokonali uroczystego Ślubowania. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji wśród uczniów i rodziców.

Zadowolenia z nowych uczniów nie ukrywała p. dyrektor- Dominika Ugorek. Dzieci wykazały się dużym talentem recytatorskim, wokalnym i tanecznym. Przyczyniły się do tego wychowawczynie: Joanna Stellmach, Katarzyna Popielas i Beata Wielebska.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali legitymację i upominek - książkę ufundowaną przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda, wręczone przez Przewodniczącą Rady Rodziców- Bognę Duda-Jankowiak.