Dzień chłopaka

  • Opublikowano: niedziela, 06 październik 2019 13:12

Jak co roku w ostatnim dniu września odbył się w naszej szkole Dzień Chłopaka.  „W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę tak przewodnicząca powitała wszystkich chłopców z naszej szkoły. Oczywiście punktem kulminacyjnym było wręczenie dyplomów dla najlepszego chłopaka w danej klasie. Po wcześniejszym głosowaniu zostali nimi:

1. Klasa 4a – Szymon Rolnik
2. Klasa 5a – Elian Żarczyński
3. Klasa 5b – Miłosz Cieślak
4. Klasa 5c – Borys Nawrocik
5. Klasa 6a -  Jakub Wojciechowski
6. Klasa 6b – Szymon Olszak
7. Klasa 7a – Mateusz Kantorski
8. Klasa 7b – Bartosz Chudziak
9. Klasa 8a -  Maksymilian Fassa
10.Klasa 8b – MATEUSZ KRZYŻOSIAK, który zdobył najwięcej głosów i został Misterem naszej szkoły

Chłopacy otrzymali kolorowe skarpetki i dyplomy. Upominki ufundował Samorząd Uczniowski. Dyplomy przygotowała Teresa Bartkowiak. Mister Szkoły otrzymał koronę i szarfę. Koronę przygotował Igor Kolibabka. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim chłopakom życzenia …


Gazetkę na holu szkoły na święto chłopaka przygotowała klasa 4a z wychowawcą panem Waldemarem Swornowskim. A najładniejsze gazetki klasowe można zobaczyć galerii zdjęć. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim chłopakom życzenia …Joanna Głowacz oraz Samorząd Uczniowski