OGŁOSZENIE

  • Opublikowano: piątek, 13 marzec 2020 14:06

        W związku ze zmieniającą się w bardzo szybkim tempie sytuacją dotyczącą ilości zakażeń koronawirusem w kraju, a także działaniami i wytycznymi, które podejmowane są przez różne instytucje i służby, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w sekretariacie szkoły do niezbędnego minimum. 
Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników prosimy o kontakt telefonicznym, mailowy.  

     W przypadku pilnych spraw tj. rekrutacja do klas pierwszych, w korytarzu szkoły na ul. Wrocławskiej 27, zostanie od poniedziałku wystawiona skrzynka, do której prosimy wrzucać podania o przyjęcie dziecka do szkoły wraz z załącznikami, dla tych Państwa, którzy nie mają możliwości wydrukowania ze strony internetowej szkoły dokumentów rekrutacyjnych, zostanie wyłożona wersja papierowa dokumentów dotyczących rekrutacji . 

Zapisów dzieci z rocznika 2014 proszę dokonywać telefonicznie . 

 

   SZANOWNI  RODZICE  DRODZY UCZNIOWIE : 

Czas zamknięcia szkoły to nie jest  czas ferii ani wakacji . 

Proszę , abyśmy wszyscy wykazali się rozsądkiem i potraktowali sytuację poważnie . 

Szczególnie apeluję do młodzieży – zostańcie w domach! To nie jest czas na zabawę na mieście, ani na spotkania towarzyskie !!!!  

Jest to czas kwarantanny, izolacji kiedy powinniśmy zostać w domach starając się nie zakazić i nie zakazić innych !!!!!! 

 

Od poniedziałku 16.03 2020 r uruchamiamy naukę zdalną poprzez stronę internetową: 

http://pomoce.spjutrosin.edu.pl/Zajecia_od_16.03_do_25.03/ 

 

Zadaniem ucznia jest śledzenie materiałów edukacyjnych, umieszczonych przez nauczyciela danego przedmiotu, w folderze danej klasy, na każdy dzień nauki (zgodnie z planem zajęć). 

Umieszczane materiały będą w formacie dokumentu pdf, stąd też nie powinno być problemu z otwieraniem ich. 

Treści zawarte w lekcjach on-line nie zawierają nowych, są jedynie utrwaleniem  omawianego już materiału.  Nauczyciel ma prawo sprawdzić czy uczeń zrealizował dane tematy.  

Rodziców prosimy, jeśli zajdzie taka potrzeba, o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego pliku z materiałami. Zadania ma rozwiązywać uczeń. Nie trzeba ich drukować. Rozwiązanie zadań uczeń zapisuje w zeszycie. 

Dyrekcja szkoły