Rada Rodziców w Szkole Podstawowej w Jutrosinie

  • Opublikowano: czwartek, 31 październik 2019 09:14
L.p. Klasa Pełniona funkcja Nazwisko i imię 
1. I a Przewodnicząca Anna Szymałka
2. Zastępca przewodniczącej Magdalena Ciesielska
3. Skarbnik Marta Stelmach
1. I b Przewodnicząca Patrycja Cicha
2. Zastępca przewodniczącej Katarzyna Żarczyńska
3. Skarbnik Beata Gawrecka
1. II a Przewodnicząca Duda-Jankowiak Bogna
2. Zastępca przewodniczącej Mikołajewski Łukasz
3. Skarbnik Wormuth Ewa
4. II b Przewodnicząca Majnert Renata
5. Zastępca przewodniczącej Bartkowiak Natalia
6. Skarbnik Szumna Hanna
7. II c Przewodnicząca Dyba Anna
8. Zastępca przewodniczącej Natalia Snela
9. Skarbnik Robakowska Iwona
10. III a Przewodnicząca Bartkowiak Martyna
11. Zastępca przewodniczącej Chuda Jadwiga
12. Skarbnik Nowak Małgorzata
13. III b Przewodnicząca Sadowska Monika
14. Zastępca przewodniczącej Migasiewicz Bogumiła
15. Skarbnik Brdys Beata
16. IV a Przewodnicząca Szumna Anna
17. Zastępca przewodniczącej Czwojdrak Sylwia
18. Skarbnik Tyczyńska Magdalena
19. IV b Przewodnicząca Legutko Joanna
20. Zastępca przewodniczącej Pospiech Jarosław
21. Skarbnik Michalak Beata
22. V a Przewodnicząca Pawlicka Alina
23. Zastępca przewodniczącej Chuda Jadwiga
24. Skarbnik Nowacka Józefa 
25. VI a Przewodnicząca Alcer Katarzyna
26. Zastępca przewodniczącej Samol Joanna
27. Skarbnik Ignasiak Magdalena
28. VI b Przewodnicząca Kolańczyk Agnieszka
29. Zastępca przewodniczącej Felisiak Bogumiła
30. Skarbnik Malchrzycka Kamila
31. VI c Przewodnicząca Ciesielska Agnieszka
32. Zastępca przewodniczącej Plewka Agnieszka
33. Skarbnik Krzyżosiak Mariusz
34. VII a Przewodnicząca Włodarczyk Dorota
35. Zastępca przewodniczącej Grzelak Magdalena
36. Skarbnik Cicha Patrycja
37. VII b Przewodnicząca Bartkowiak Natalia
38. Zastępca przewodniczącej Czwojdrak Sylwia
39. Skarbnik Olszak Agnieszka
40. VII c Przewodnicząca Nowacka Magdalena
41. Zastępca przewodniczącej Radojewska Justyna
42. Skarbnik Latusek Alina
43. VIII a Przewodnicząca Kolibabka Magdalena
44. Zastępca przewodniczącej Szymańska Wioleta
45. Skarbnik Krasińska Karolina
46. VIII b Przewodnicząca Brzeskot Joanna
47. Zastępca przewodniczącej Puślecka Bogumiła
48. Skarbnik

Kaczmarek Anna