Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:58

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Rok szkolny 2020/2021

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

Joanna Stellmach

Piątek

11.50-12.35

2a

2.        

Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

Katarzyna Popielas

Poniedziałek

11.50-12.35

2b

3.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Janina Walkowiak

Środa

11.50-12.35

2c

4.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Iwona Kubinka

Środa

12.45-13.30

3a

5.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Anna Kaczor

Poniedziałek

11.50-12.35

3b

6.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Magdalena Szymkowiak

Środa

12.45-13.30

1a

7.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Jolanta Machowiak

Środa

11.50-12.35

1b

8.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Anna Jamroży

Wtorek

12.45-13.30

5a

9.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Poniedziałek

13.45-14.30

5a

 10.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Środa

12.45-13.30

 4a, 4b

11.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Poniedziałek

13.45-14.30

6a

12.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Wtorek

7.05 – 7.50

8a

13.     

 Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka angielskiego

Justyna Wojtkowiak

Poniedziałek

13.45-13.30

5a,6a, 7c

14.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Justyna Waścińska

Wtorek

12.45-13.30

Czwartek

12.45 – 13.30

6b

 

6c

 

15.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Justyna Waścińska

Wtorek

14.40 -15.25

7c

16.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Czwartek

12.45-13.30

6

17.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Poniedziałek

13.45-14.30

7

18.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Wtorek

12.45-13.30

5c

19.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Klaudia Kasprzak

Poniedziałek

13.45-14.30

4a, 4b, 6c, 8a

20.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Poniedziałek

14.40-15.25

7a

21.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Jacek Kubinka

Czwartek

14.40-15.25

7b, 7c

22.     

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego  Katarzyna Żarczyńska

 Czwartek

7.05-7.50

 8a, 8b

 

Koła zainteresowań

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:29

Zajęcia rozwijające, koła zainteresowań

Rok szkolny 2020/2021

 

 

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Kółko plastyczne

Magdalena Szymkowiak

Czwartek

11.50-12.35

1a

2.        

Kółko taneczne

Iwona Kubinka

Wtorek

 11.40-12.35

3a

3.        

Kółko naukowe

„Być jak Ignacy”

Anna Kaczor

Wtorek

11.50-12.35

3b

4.        

Kółko taneczne

Joanna Stellmach

Poniedziałek

11.50-12.35

2a

5.        

Kółko plastyczne

Jolanta Machowiak

Czwartek

 12.45-13.30

1b

6.        

Kółko plastyczne

Janina Walkowiak

Czwartek

11.50-12.35

2c

7.        

Kółko plastyczne

Katarzyna Popielas

Piątek

12.45-13.30

2c

8.     

Kółko matematyczne

Jacek Kubinka

Czwartek

13.30-14.25

7b, 7c

9.     

Kółko historyczno-geograficzne

Izabela Wróblewska

Wtorek

13.45-14.30

6

10.     

Kółko teatralno - polonistyczne

Marlena Janura

Czwartek

7.05-7.50

7

11.     

Kółko z j. niemieckiego

Magdalena Wawrzyniak

Poniedziałek

13.45-14.30

7,8

12.     

Kółko matematyczne

Klaudia Kasprzak

Czwartek

14.40-15.25

8a, 8b

13.     

Zajęcia rozwijające kreatywność -Rękodzielnictwo

Anita Wachowiak

Wtorek

13.45-14.30

4-6

14.     

Kółko gitarowe

Justyna Wojtkowiak

Poniedziałek

14.40-15.25

2-7

15.     

SKS

Witold Piotrowski

Poniedziałek

16.00-17.30

7

16.     

Zajęcia rozwijające z języka  angielskiego

Katarzyna Żarczyńska

Piątek

7.05-7.50

 

7a

17.     

Kółko matematyczne

" Egzamin mi nie straszny"

Anna Jamroży

Wtorek

7.10-7.50.

 

8a, 8b