• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg

Mikołajki w naszej szkole

 

 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

 

 Dzień rozpoczęliśmy od Mikołajkowego Turnieju Sportowego. Przygotowany tor przeszkód był zróżnicowany i dobrany do poszczególnych poziomów. Dzieci z zapałem, w sportowej rywalizacji pokonywały wszystkie przeszkody. Było dużo dobrej zabawy i walki o uzyskanie najlepszych wyników.

W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja każda z klas przygotowywała plakaty o tematyce świątecznej.

 

 

I w końcu odwiedził nas gość z workiem upominków. Dzieci szczęśliwe, z uśmiechem na twarzy odpowiadały na pytania Mikołaja i śpiewały piosenki.


Wychowawcy klas I-III

Więcej zdjęć w Galerii