• slide1.jpg
  • slide2.jpg
  • slide3.jpg
  • slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.jpg

Zajęcia wspomagające

  • Opublikowano: czwartek, 09 wrzesień 2021 08:29

Zajęcia wspomagające

1.09-22.12.2021

 

Przedmiot Nauczyciel Dzień tygodnia Godz. od-do Data: od-do
klasa 4a        
j.polski R.Piotrowska piątek 11.50 - 12.35 15.10. - 12.11.2021
j.angielski K. Żarczyńska piątek 12:45- 13:30 10.09-08.10. 2021
matematyka A.Jamroży piątek 11.50-12.35 2.09 - 5.10.2021
klasa 4b        
j.polski M.Janura środa 13.45 - 14.30 15.09. - 13.10.2021
j.angielski K. Żarczyńska środa 13:45- 14:30 27.10-24.11.2021
matematyka K.Kasprzak środa 13.45 - 14.30 13.45-14.30
klasa 5a        
j.polski R.Piotrowska wtorek 13.45-14.30 06.09 - 04.10.2021
j.angielski J.Wojtkowiak środa 13.45 -14.30 8.09 - 6.10.2021
matematyka K.Kasprzak piątek 13.45 - 14.30 1.10. - 29.10.2021
klasa 5b        
j.polski M.Janura środa 12.45 - 13.30 20.10. - 17.11.2021
j.angielski J.Wojtkowiak wtorek 13.45-14.30 14.09 - 12.10.2021
matematyka K.Kasprzak 1 13.45 - 14.30 20.10. - 17.11.2021
klasa 6a        
j.polski R.Piotrowska wtorek 11.50 -12.35 12.10. - 09.11.2021
j.angielski J.wojtkowiak wtorek 12.50 - 13.35 7.09. - 5.10.2021
matematyka A.Jamroży wtorek 11.50-12.35 2.09 - 5.10.2021
klasa 7a        
j.polski M.Janura środa 14.40 - 15.25 20.10. - 17.11.2021
j.angielski J.Wojtkowiak czwartek 14.40 - 15.25 23.09 - 
matematyka K.Kasprzak środa 14.40 - 15.25 24.11. - 22.12.2021
klasa 7b        
j.polski J.Waścińska środa 14.40-15.25 13.10.-10.11.2021
j.angielski K. Żarczyńska sroda 14:40- 15:25 17. 11- 15. 12. 2021
matematyka R. Włodarczak poniedziałek 14.40 - 15.25 06.09.-04.10.2021
klasa 7c        
j.polski J.Waścińska środa 14.40-15.25 08.09.-06.10.2021
j.angielski K. Żarczyńska poniedziałek 13:40- 14:25 13.09-11.10. 2021
matematyka K.Kasprzak środa 14.40 - 15.25 20.10 - 17.11.2021
klasa 8a        
j.polski R.Piotrowska wtorek 14.40 - 15.25 17.11. - 15.12.2021
j.angielski K. Żarczyńska sroda 13.45-14.30 8.09 - 6.10.2021
matematyka R. Włodarczak środa 13.45 - 14.30 13.10 - 10.11.2021
klasa 8b        
j.polski M.Janura środa 14.40 - 15.25 15.09.13.10.2021
j.angielski K.Żarczyńska czwartek 14.40 - 15.25 20.10. - 25.11.2021
matematyka R. Włodarczak poniedziałek 14.40 - 15.25 15.11 - 13.12.2021
klasa 8c        
j.polski J.Waścińska środa 13.45-14.30 13.10.-10.11.2021
matematyka A.Jamroży środa 13.45 - 14.30 2.09 - 5.10.2021
j.angielski J.Wojtkowiak środa 13.45 - 14.30 17.11 - 15.12.2021

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i korekcyjno-kompensacyjne

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:58

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Rok szkolny 2021/2022

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Joanna Stellmach

Poniedziałek

12.45-13.30

4a, 4b, 5a

2.        

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

Joanna Stellmach

Środa

11.50-12.35

1a, 3c, 3b

3.        

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Joanna Stellmach

Piątek

11.50-12.35

2a, 2b, 5b

4.        

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Popielas

Środa

13.45-14.30

8

5.        

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Popielas

Poniedziałek

14.40-15.25

7

6.        

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Katarzyna Popielas

Poniedziałek

12.45-13.30

4b, 6a

7.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze- edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Machowiak

Czwartek

11.40-12.35

1-2

8.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

środa

13.45-14.30

8a

9.        

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Środa

13.45-14.30

4a, 5a

 10.

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Renata Piotrowska

Poniedziałek

12.45-13.30

 6a

11.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Poniedziałek

14.40-15.25

5-8

12.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z języka polskiego

Marlena Janura

Wtorek

12.45 – 13.30

4

13.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Poniedziałek( co drugi tydzień)

13.45-14.30

6a

14.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Renata Włodarczak

Środa (co drugi tydzień)

13.45-14.30

8a, 8c

15.     

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z matematyki

Klaudia Kasprzak

Wtorek

14.40-15.25

4, 5, 7a

 

Koła zainteresowań

  • Opublikowano: poniedziałek, 10 wrzesień 2018 14:29

Zajęcia rozwijające, koła zainteresowań

Rok szkolny 2021/2022

 

 

L.P.

Forma zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin  realizacji

Do kogo kierowane są zajęcia/ klasa

1.        

Kółko plastyczne

Magdalena Szymkowiak

Wtorek

11.50-12.35

2a

2.        

Kółko muzyczno-taneczne

Iwona Kubinka

Wtorek

 11.50-12.35

1a

3.        

Kółko plastyczne

Magdalena Szymkowiak

Piątek

11.50-12.35

3b

4.        

Kółko taneczne

Joanna Stellmach

Czwartek

11.50-12.35

3a

5.        

Kółko przyrodnicze

Jolanta Machowiak

Wtorek

 11.50-12.35

2b

6.        

Kółko ortograficzne

Renata Piotrowska

 

Poniedziałek

13.45-14.30

4b

7.        

Kółko ortograficzne

Renata Piotrowska

Poniedziałek

13.45-14.30

4a

8.     

Kółko biologiczno-chemiczne

Paulina Rapior

Środa

13.45-14.30

8a

9.     

Kółko historyczno-geograficzne

Izabela Wróblewska

Wtorek

14.40-15.25

7b

10.     

Kółko artystyczne

Marlena Janura

Poniedziałek

13.45-14.30

7c

11.     

Robotyka

Beata Bijoch

Poniedziałek

14.40-15.25

8b

12.     

Kółko matematyczne

Klaudia Kasprzak

Poniedziałek

14.40-15.25

6a

13.    Anna Kaczor    

14.     

Kółko gitarowe

Justyna Wojtkowiak

Poniedziałek

13.45-14.40

4a-8c

 15.    Katarzyna Popielas    

16.     

Kółko z j. angielskiego

Katarzyna Żarczyńska

Piątek

7.05-7.55

 

8a

 17.    Anna Trojanowska    
 18.   Beata Wielebska