14 października każdego roku obchodzimy święto wszystkich, którzy zwiazani są z edukacją.
W naszej szkole spotkali się więc uczniowie, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz emeryci. Swoją obecnością zaszczycił na przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Poznaniu, starszy wizytator Tadeusz Waczyński, który odczytał list w imieniu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Z życzeniami przybyła również przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Wachowiak - Domicz.
Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali teleturniej Familiada oraz scenki rodzajowe, a najmłodsi zagrali dla wszystkich Sto lat na bum bum rurkach.
Życzenia złożył również dyrektor szkoły Waldemar Swornowski, a dziękując za trud pracy wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.