W październiku i w listopadzie i w grudniu 2023 roku na boisku „Orlik” rozegrano kolejne już Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jutrosinie w piłce nożnej.
Reprezentacje poszczególnych klas - zarówno chłopcy jak i dziewczyny rywalizowały między sobą w dwóch kategoriach wiekowych – młodsi - klasy 3-4-5 oraz starsi czyli klasy 6, 7 i 8. Wszystkie mecze, to wiele sportowych wrażeń, emocji, pięknych akcji, bramek a także obron bramkarzy. Było wiele walki, radości, czasami również i łez, ale wszystko toczyło się w bardzo sportowej atmosferze i duchu „fair play”. Turniej odbywał się systemem „ każdy z każdym”. W grupie młodszej zespoły rozegrały po trzy mecze, zaś w starszej po cztery spotkania, które pozwoliły wyłonić najlepsze drużyny, a także najskuteczniejszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych. Wszyscy zawodnicy, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców a pozostali pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem swoich reprezentantów.
MISTRZOWIE SZKOŁY TO REPREZENTACJE KLAS
Zespół klas 4ab
Filip Hauza, Piotr Gawrecki, Paweł Jędrkowiak, Igor Kot, Hubert Grzelczak, Alan Fassa, Piotr Eliasz, Borys Żarczyński, Bruno Żarczyński.
Klasa 6b
Kacper Babierczuk, Kacper Glura, Hubert Grześkowiak, Wiktor Kaczmarek, Maciej Klecz, Karol Nowicki,Jakub Sadowski, Jakub Szafraniak, Jakub Szponik, Bartosz Tyczyński.
NAJLEPSI STRZELCY TO :
Piotr Gawrecki klasa 4b 9 bramek
Dominik Czwojdrak klasa 7a 14 bramek

Witold Piotrowski

Wyniki wszystkich meczów oraz ostateczną kolejność przedstawiają poszczególne tabele