Ostatnie dni roku szkolnego 2025/26 obfitowały w wydarzenia sportowe! Po mistrzostwach na piasku uczniowie najstarszych klas rywalizowali tym razem w halowej siatkówce. W Mistrzostwach Szkoły wystąpili uczniowie klas 8a, 8b, 7b oraz 6b połączonej z 6a i 5b. W każdym zespole na boisku musiały grać dwie dziewczyny. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Mecze były bardzo wyrównane i toczyły się w sportowej atmosferze
Ostatecznie mistrzami szkoły zastała 8b przed 8a a trzecie miejsce zajęła 7b. Medale tym trzem zespołom wręczył pan Dyrektor Waldemar Swornowski. I tym siatkarskim akcentem kończymy ten całkiem udany sportowy rok szkolny
Witold Piotrowski










