• slide1.jpg
  • slide6.jpg

Nauka pływania 2022

• Opublikowano: środa, 29 czerwiec 2022 08:50

Uczniowski Klub Sportowy funkcjonujący przy Szkole Podstawowej w Jutrosinie przeprowadził kurs nauki pływania w dwóch edycjach: jesiennej i wiosennej.

Zainteresowanie zajęciami było duże. W edycji jesiennej oraz wiosennej  uczestniczyło w nich po 90 uczniów klas 1-8. Frekwencja również bardzo wysoka.

" Dziękuję wszystkim nauczycielom za zaangażowanie podczas realizacji projektu nauki pływania" - prezes UKS - p. Andrzej Walczak

Zajęcia odbywały się na terenie basenu "Milicka fala" w Miliczu.

NAGRODY ROZDANE!

• Opublikowano: czwartek, 23 czerwiec 2022 08:47

Dla uczniów systematycznie oszczędzających w SKO Bank Spółdzielczy w Jutrosinie przygotował upominki. Nagrody sprawiły uczniom wiele radości ;)
Wszyscy nagrodzeni przyznali zgodnie, że warto zamiast” tracić kasę w automacie” wpłacić ją na SKO!
Zachęcam wszystkich uczniów do aktywnego oszczędzania od nowego roku szkolnego!

Lidia Kania - opiekun SKO

Zakończenie roku szkolnego 2021_2022

• Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 12:15

Uroczyste "Pożegnanie uczniów klas ósmych" odbędzie się dnia 23.06.2022, o godz. 17.00, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie.

Oficjalne "Zakończenie roku szkolnego 2021/2022" rozpocznie się mszą świętą w Kościele parafialnym w Jutrosinie, dnia 24.06.2022, o godz. 8.00. Dowozy uczniów do szkoły wg. Harmonogramu dowozów.

Podsumowanie konkursu plastycznego "Moja mama"

• Opublikowano: niedziela, 19 czerwiec 2022 12:00

Dnia 23 maja na świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny z Okazji Dnia Mamy pt. "Moja mama". W konkursie wzięło udział  26 uczniów z klas 1-3. Dzieci z zaangażowaniem wykonały piękne postacie swoich mam a laureaci konkursu to :

klasy pierwsze:
1 - Maja Wycisk
2 - Wojciech Migasiewicz
3 - Marysia Bartkowiak

klasy drugie:                                            klasy trzecie:
1 - Nikola Jasińska                                 1 - Antoni Maciejewski
2 - Nadia Łakoma                                  2 - Marlena Wielebska
3 - Oliwia Wachal                                   3 - Alicja Żyto

Renata Błażejowska

Patron szkoły - Władysław Bartkowiak

• Opublikowano: wtorek, 07 czerwiec 2022 14:27

Jak co roku, przy okazji Zielonych Świątek wspominamy sylwetkę patrona szkoły. Uczniowie uczcili jego pamięć zapalając znicze na jego grobie.

Dzień Dziecka w naszej szkole

• Opublikowano: czwartek, 02 czerwiec 2022 11:48

Dzień Dziecka jak spędzili uczniowie naszej szkoły? Otóż atrakcji było bardzo wiele: zamki dmuchane, zabawy taneczne, konkursy sportowe, zamki dmuchane, makijaż, rajdy rowerowe, pikniki... Zapewne żadne dziecko nie nudziło się. Przecież to było Ich święto:)

"Wiele uśmiechu i beztroskich dni składamy wszystkim dzieciom!"

Nauczyciele, pracownicy szkoły i Rada Rodziców.

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

• Opublikowano: piątek, 27 maj 2022 11:20

Pierwszoklasiści brali udział w XIII – tej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Celem akcji było pokazanie dzieciom jak unikać zagrożeń podczas codziennych aktywności na drodze, w domu, w szkole, w Internecie oraz w relacji z rówieśnikami.
Każda lekcja zawierała zestawy kart oraz filmy edukacyjne, które tworzyły inną aktywność. Po zrealizowaniu zajęć, każdy – indywidualnie przystąpił do Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa, odpowiadając na pytania dotyczące zagadnień omawianych podczas lekcji.
Poziom wiedzy pierwszoklasistów był bardzo wysoki – GRATULUJEMY!
W nagrodę każdy uczestnik otrzymał dyplom a szkoła Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Iwona Kubinka
Anna Kaczor