Dzisiaj w naszej szkole odbyło się Pasowanie na Czytelnika. To ważny moment dla najmłodszych uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biblioteką i światem książek. Choć czytają na różnym poziomie, wszystkich łączy ciekawość i chęć odkrywania tego, co kryje się na kartach książek. Starsi koledzy i koleżanki w ciekawy sposób przypomnieli, jak należy szanować książki oraz korzystać z biblioteki. Następnie uczniowie zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników.
Na zakończenie wręczono dyplomy oraz upominki. Dziękujemy Pani Justynie Waścińskiej - bibliotekarce za przygotowanie dzisiejszej uroczystości. Wychowawczynie klas pierwszych.













